2020 rok nieustannie Nas zaskakuje i tworzy nowe scenariusze dla klientów, jak i pracowników DDP. Panująca pandemia po raz kolejny była powodem zawieszenia naszej działalności, ponieważ zostały nałożone restrykcje w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19.

Jednak zanim nastąpiło odizolowanie naszych klientów zdążyliśmy wspólnie działać twórczo. Jesień niesie za sobą wiele darów natury, dzięki którym stworzyliśmy wiele pięknych ozdób. Dlatego początek miesiąca dla Nas rozpoczął się pracowicie.
Co więcej, aby dobrze zaczynać każdy dzień w DDP, nasze spotkania rozpoczynaliśmy od wspólnego czytania wiadomości, a także wykonywaliśmy drobne ćwiczenia w celu wzmocnienia naszych ciał.
Dużą wagę przywiązujemy również do usprawniania motoryki małej, ponieważ przyczynia się ona do łatwiejszego oraz sprawniejszego wykonywania czynności dnia codziennego.

ZDDP01
Zdjęcia: źródła własne

 ZDDP02  ZDDP03

 

Podczas zajęć arteterapii z naszymi klientami tworzyliśmy piękne ozdoby wykorzystując dary natury.

ZDDP04  ZDDP05
Zdjęcia: źródła własne

 

Stworzyliśmy lampiony, które upiększą i rozświetlą nasze dusze oraz pomieszczenia w długie jesienne wieczory.

ZDDP06

Zdjęcia: źródła własne

 

Ostatnie zajęcia, które mieliśmy możliwość przeprowadzić przeznaczyliśmy na tworzenie na drutach oraz szydełku. Z powodu dużego zainteresowania klientów zajęcia będą kontynuowane po ich powrocie do naszych DDP.

ZDDP07

Zdjęcia: źródła własne

 

Naszym wspaniałym Klientom życzymy dużo zdrówka oraz szybkiego powrotu do DDP.


Pozdrawiają pracownicy zespołu DDP