Mając na uwadze zdrowie Nasze i Naszych Klientów stosujemy wytyczne i zalecenia wydawane przez uprawnione organy administracji publicznej, w szczególności rekomendacje dotyczące działalności placówek pobytu dziennego przygotowane przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wraz z Ministerstwem Zdrowia i Głównym Inspektoratem Sanitarnym.

DDPKarmelkowa01
Źródło: własne

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów specjaliści z DDP przygotowują różne formy zajęć w takiej formie byśmy wszyscy byli bezpieczni.

DDPKarmelkowa02  DDPKarmelkowa03  DDPKarmelkowa04 
DDPKarmelkowa05
Źródło: własne

 

17.07.2020
Tego dnia świętowaliśmy obchody Dnia Sernika. Przy kawie oraz smacznym sernikowym ciastku w miłej atmosferze wymienialiśmy się swoimi wspomnieniami związanymi ze smakiem właśnie tego ciasta. Opowiadaliśmy też sobie, jak w naszych domach piecze się serniki. Nawet się nie spodziewaliśmy, ile przepisów znamy .

DDPKarmelkowa06
Źródło: własne

 

22.07.2020
W ten piękny lipcowy dzień zdecydowaliśmy się wybrać na wycieczkę do parku przy Hali Stulecia, by podziwiać pokaz fontanny multimedialnej przy muzyce klasycznej. Siedząc przy kawie w cieniu nie przeszkadzał nam panujący upał, cieszyliśmy się po prostu tym, co jest „tu i teraz”.

DDPKarmelkowa07  DDPKarmelkowa08
Źródło: własne

 

27.07.2020
W ciągu kilku dni aktywnie braliśmy udział w specjalnie przygotowanych dla nasz warsztatach. Niestety nie mogliśmy spotkać się osobiście z osobami prowadzącymi, ale od czego są sposoby nowoczesnej techniki? Warsztaty szkoleniowe odbyły się online, a prowadzone były przez specjalistów z Fundacji „Bajkowy Świat”.

Pierwszym z nich był warsztat pani dietetyk- Karoliny Naglak na temat „Profilaktyka i żywienie w chorobach metabolicznych”

DDPKarmelkowa09
Źródło: własne

 

Jednocześnie dla drugiej grupy słuchaczy odbywały się zajęcia socjoterapeutyczne pod nazwą „Jak budować swoją psychiczną odporność i lepiej radzić sobie ze stresem", prowadzone przez socjoterapeutkę – Magdalenę.

DDPKarmelkowa10
Źródło: własne

 

28.07.2020
Następnego dnia ponownie powitali nas specjaliści z Fundacji „Bajkowy Świat”. Tym razem poprowadzili dla nas warsztaty szkoleniowe online: „O rozpoznawaniu emocji u siebie i innych jako kluczowej umiejętności w budowaniu pozytywnych relacji międzyludzkich"

DDPKarmelkowa11
Źródło: własne

 

29.07.2020
Tego dnia braliśmy udział w warsztatach socjoterapeutycznych online, prowadzonych przez panią Magdalenę Jochna z fundacji ,,Bajkowy Świat" temat: „O dostrzeganiu i spełnianiu potrzeb własnych i drugiego człowieka".

 DDPKarmelkowa12

Źródło: własne

 

30.07.2020
To był już ostatni dzień warsztatów online, w których uwcześniliśmy. Pani Magdalena Jochna przekazała nam wiele ciekawych informacji „O budowaniu pozytywnego obrazu siebie i poczuciu własnej wartości".

 DDPKarmelkowa13

Źródło: własne

 

Jednocześnie druga grupa z zaciekawieniem słuchała panią dietetyk Karolinę Naglak, która opowiadała o tym, jakie „E- dodatki do żywności" spotykamy w produktach kupowanych przez nas codziennie w sklepach.

DDPKarmelkowa14
Źródło: własne