Listopad nierozerwalnie kojarzy nam się z jesienią, deszczem, opadającymi liśćmi…nostalgią, ale także z darami natury jakie niesie ze sobą ta pora roku. Podczas zajęć arteterapii można z nich wyczarować prawdziwe arcydzieła.
W Naszym Domu listopad był pełen słońca, artystycznych wrażeń i efektywnej pracy.

ddp2sem1

Jak zwykło się mawiać „Śmiech to zdrowie”, ale mało kto wie, że śmiech w grupie to rewelacyjna sprawa. My wiemy, dlatego też, wybraliśmy się na zajęcia ze śmiechoterapii na których, owego śmiechu, było co niemiara. Ponadto dowiedzieliśmy się co nieco o błędach językowych popełnianych przez obcokrajowców i kilka językowych ciekawostek. Roześmiany dzień zwieńczyliśmy przechadzką po wrocławskim Rynku. A dzięki łaskawej jesiennej aurze mogliśmy także podziwiać Park Brochowski w promieniach listopadowego słońca.

 

ddp2sem2

Z okazji Święta Niepodległości gościliśmy w Naszym Domu zespół „Wrocławskie Amazonki”, Środowiskowy Dom Samopomocy z Leśnicy oraz dzieci z mieszczącego się w sąsiedztwie Miejskiego Przedszkola „Kolorowy Początek” i ze łzami wzruszenia, kręcącymi się w oczach, wysłuchać patriotycznych pieśni i dumnie stać na baczność podczas wspólnego śpiewania hymnu.