05. i 26.03 Teatr & Karmel (aranżacja i dialogi opracowane przez mieszkańca z domu przy Karmelkowej) wystawił „śmiechowisko” pt. Rycerze Trzej. W DPS Karmelkowa i DPS Mączna odbyła się premiera przedstawienia kabaretowego opartego na motywach twórczości Andrzeja Waligórskieg w wykonaniu grupy mieszkańców z DPS Karmelkowa . Trzymiesięczne cotygodniowe próby teatralno-muzyczne stałej grupy mieszkańców organizowane przez instruktora k-o  zaowocowały pełną humoru prezentacją umiejętności literackich i aktorskich wykonawców. Widownia wielokrotnie nagradzała zespół gromkimi brawami i chętnie włączała się do wspólnego śpiewania znanych piosenek.

kar1

07.03. „O Miłości” na Dzień Kobiet- występ słowno-muzyczny przygotowany przez mieszkańców z DPS Rędzińska i pracowników MCUS z okazji Dnia Kobiet. Zespół i chór z DPS Rędzińska wystąpił ze specjalnym programem. W programie zespołu wykonawców znalazły się znane piosenki o miłości między innymi „Do zakochania jeden krok”, „Wielka miłość”, „Hallelujah” i wiele innych. Mieszkańcy z radością oklaskiwali wykonawców koncertu.

08.03. „ Dzień Kobiet” - spotkanie okolicznościowe ze słodkim poczęstunkiem, wspólnym śpiewaniem  utworów ulubionych artystów estradowych z dawnych lat. Było to wzruszające, pełne wrażeń spotkanie.

11.03.  Koncert z okazji „Dnia Kobiet”. Chór BALLADA z CK Zamek zaprezentował ciekawy zestaw piosenek przeplatany czytanymi przez panów humoreskami i poezją „O Kobietach i nie tylko..” . Koncert zakończył się  gorącymi oklaskami. 

28.03.  DOGOTERAPIA – kolejne cykliczne zajęcia, w których mieszkańcy domu chętnie uczestniczyli . Bawili się z ulubionymi pieskami i słuchali opowieści treserów.

kar2