sem3   sem2 

sem1

Nasz Dom Pomocy przy ul. Semaforowej to miejsce, w którym dobrze się czujemy i chcemy dbać o przyjazną atmosferę i piękną przestrzeń wokół nas. Stworzyliśmy przestrzenny obraz przedstawiający „ŻYCIE NA DNIE OCEANU”, dzięki któremu możemy „odpłynąć w ciszę” siedząc w wygodnych fotelach naszego salonu.

sem4    sem5

sem6

Trzynastego wszystko zdarzyć się może,
trzynastego świat w różowym kolorze,
trzynastego nie smucił się nikt,
bo AMAZOŃSKI pojawił się BŁYSK!

13 w PIĄTEK!-gościliśmy w naszym DOMU WROCŁAWSKIE AMAZONKI .Wszyscy PYSZNIE się bawiliśmy przy muzyce biesiadnej, tańcach i słodkich pysznościach DZIĘKUJEMY!                                                    

W ramach obchodów WROCŁAWSKIEGO ŚWIĘTA SENIORA ,wzieliśmy udział w warsztatach rękodzieła w DPS przy ul.Mącznej 3.Tematem przewodnim spotkania było filcowanie na mokro i sucho przepięknych broszek w formie dowolnego kwiatu. Zajęcia umilał śpiew uczestników i zapach świeżo upieczonego ciasta.

sem7    sem8

26 września Nasz Dzienny Dom zaszczyciła wizytacja-DELEGACJI Z KIELECKIEGO OBSZARU FUNKCJONALNEGO.Spotkaniu przewodniczyła dyrekcja  MCUS i przywitala gości  wraz dyrektorem DSS Panem Bartłomiejem Świerczewskim oraz Panią dyrektor Magdaleną Wdowiak-Urbańczyk . Goście mogli zaobserwować jak nasz DDP nr 1 TĘTNI ŻYCIEM!

DZIĘKUJEMY  PRZEDSTAWICIELOM SAMORZĄDU
KIELECKIEGO za odwiedziny i zapraszamy ponownie.....

sem9

 sem10   sem11    sem12 

 

sem13     sem14