Dogoterapia

09 oraz 23 stycznia w naszym domu odbyły się zajęcia dogoterapii. Mieszkańcy z wielkim entuzjazmem uczestniczą w tych zajęciach. Przysłuchują się ciekawym opowieściom z życia piesków, głaszczą je, karmią i przytulają.

Występ Chóru Magnolia

25 stycznia po raz kolejny w naszym domu gościliśmy chór „Magnolia”.
Nasi mieszkańcy ze wzruszeniem słuchali śpiewu kolęd i wspólnie z artystami śpiewali.

Boule soft

10,17 oraz 24 stycznia odbyły się mecze sparingowe w DPS Kaletnicza. Jak co roku z naszymi zawodnikami ćwiczymy grę w boule soft, przygotowując drużyny do rozgrywek turniejowych. Zawodnicy z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem ćwiczą, bo przecież każda drużyna chce wygrać i na zawodach zdobyć puchar i medal. W tym roku Turniej w boule soft odbędzie się 15 lutego na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Dni Babcia i Dziadka

21 stycznia z okazji Dni Babci i Dziadka mieliśmy przyjemność gościć uczniów Szkoły Podstawowej Tikkun Olam  z ul. Jemiołowej oraz naszych przyjaciół  z  Rady Osiedla Maślice, którzy przywieźli ze sobą pyszne wypieki oraz własnoręcznie wykonane laurki. W trakcie spotkania nasi mili goście śpiewali piosenki, recytowali wiersze oraz wspólnie z mieszkańcami bawili się, rozwiązując zagadki  i grając w gry planszowe.

Występy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 26

22 stycznia odwiedzili naszych mieszkańców uczniowie klas I,II,III i IV  Szkoły Podstawowej nr 26 we Wrocławiu przy ul Suwalskiej. Przybyli jak co roku z przedstawieniem jasełkowym, aby uświetnić Dni Babci i Dziadka. Dzieci zaprojektowały i przygotowały stroje oraz dekoracje. Mieszkańcy ze wzruszeniem oglądali przedstawienie wspólnie śpiewając kolędy. Po przedstawieniu dzieci wręczyły mieszkańcom własnoręcznie wykonane laurki.